Najczęściej zadawane pytania

Zdajemy sobie sprawę, że przygotowania świąteczne to duże wyzwanie, na które, ze względu na tempo życia mamy zawsze za mało czasu. Pragnąc ułatwić naszym klientom to zadanie dokładamy wszelkich starań, by proces zakupu i dostawy naszych choinek przebiegał jak najsprawniej. W tym celu przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań o choinkach sztucznych, dostawie czy zamówieniu.

1. Czy mogę odebrać choinkę osobiście?

Niestety nie. Ze względu na wysyłkowy charakter sprzedaży nie ma możliwości odbioru osobistego.

2. Czy istnieje możliwość otrzymania faktury VAT?

Tak. Do każdego zamówienia dołączamy dowód zakupu w postaci faktury VAT, która wystawiona może być na osobę lub firmę. Dodatkowo wszelkie dokumenty zostaną wysłane drogą elektroniczną.

3. Jaki jest koszt wysyłki przy zakupie kilku choinek jednocześnie?

Cena takiego zamówienia ustalana jest indywidualnie, ponieważ choinki sztuczne mogą różnić się rozmiarem, czy wagą. Koszt dostawy wyliczamy już przy składaniu danego zamówienia.

4. Kiedy mogę spodziewać się zamówionej choinki?

Większość zamówień wysyłamy w ciągu 24 godzin od momentu dokonania zakupu. Natomiast przesyłka kurierska doręczana jest do odbiorcy w ciągu kolejnych 24 godzin.

Należy jednak pamiętać, że w okresie przedświątecznym terminy te czasami mogą ulec wydłużeniu z powodu dużej ilości wysyłek.

Wydłużony czas dostawy dotyczy także choinek stożków. Ze względu na ich gabaryty przygotowanie wysyłki zajmuje więcej czasu, dodatkowo choinki te zwykle wysyłane są na palecie.

5. Czy zamówiona przeze mnie choinka na Święta na pewno zostanie dostarczona przed Bożym Narodzeniem?

Na pewno tak! Wiemy, że w drzewko świąteczne to nie tylko główna ozdoba świąteczna ale i tradycja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda zamówiona u nas choinka bożonarodzeniowa dotarła na czas na wskazany w zamówieniu adres.

Zapewniamy, że w trakcie naszej kilkuletniej działalności nigdy nie zdarzyło się nam aby Klient został na Święta bez zamówionej choinki. Mieliśmy natomiast przypadki wysyłki drzewka na dzień przed Wigilią i zawsze nasza choinka świąteczna docierały na czas!

6. Jak mierzona jest wysokość choinki?

Podane na naszej stronie internetowej wysokości mierzona są od podstawy do czubka choinki, zatem podane wymiary liczone są wraz ze stojakiem.

7. Ile czasu zajmuje rozłożenie choinki?

Czas potrzebny na rozłożenie choinki jest różny i zależy w głównej mierze od wielkości zakupionego drzewka. Mała choinka sztuczna składająca się zwykle z jednego elementu rozkłada się nawet w 15 minut. Natomiast ustawienie większych, kilku elementowych drzewek może zająć do 2 godzin.

Celem ułatwienia Państwu tego zadania przygotowaliśmy instrukcję z informacją, jak rozłożyć choinkę sztuczną.

8. Czy sztuczna choinka może wyglądać jak naturalne drzewko?

Oczywiście, w naszym sklepie dostępne są choinki wykonane z plastiku PE. Materiał ten idealnie imituje prawdziwe igły i dzięki temu wyglądają te sztuczne choinki jak żywe drzewka. Polecamy też choinki sztuczne na pniu z prawdziwego drewna wykonanym z prawdziwego drewna.

9. Czy zakupiona choinka świąteczna wygląda rzeczywiście jak na zdjęciach?

Oczywiście. Wszystkie zdjęcia choinek w naszym sklepie przedstawiają dokładnie sprzedawane przez nas modele. Pragniemy tu zaznaczyć, że przed wykonaniem zdjęcia poświęcamy dużo czasu i uwagi na rozłożenie każdej choinki i prawidłowe rozłożenie jej gałązek.

Sztuczne choinki sklep internetowy choinkowo.pl posiada w wyjątkowo rozbudowanej ofercie. Mamy nadzieję, że powyższe pytania o choinki sztuczne a przede wszystkim udzielone odpowiedzi ułatwią Państwu wybór idealnego drzewka i usprawnią zakupy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium